Bar Frytka

wtorek, 22 stycznia 2019

Catering dietetyczny

dania dietetyczne

Catering dietetyczny jest usługą cieszącą się coraz większą popularnością ze względu na dużą wygodę i skuteczność w walce ze zbędnymi kilogramami. Właściwa dieta wzmocni Twój organizm i funkcjonowanie: zarówno poprawi wygląd jak i samopoczucie. Będzie miała ogromny wpływ na Twoje zdrowie oraz w dużym stopniu będzie przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym na które jesteśmy narażeni przez nieodpowiednią dietę. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i obsługi klienta.

Catering dietetyczny dostarczany przez naszą firmę to codzienne 5 świeżych, zdrowych posiłków komponowanych według zasad współczesnej dietetyki. Dowieziemy je codziennie do Twojego domu lub pracy.

Proponujemy Państwu bezpieczne diety 1200, 1500 i 2000 kcal, ułożone przez wykwalifikowanego dietetyka.

Zapraszamy!

Tel. 501 244 255

 

Dieta 1500 kcal

Jesteś osoba bardzo aktywną, a jednocześnie chciałbyś trochę zrzucić zbędnych kilogramów...? Jeśli tak to dieta 1500kcal jest skierowana właśnie dla Ciebie. Odpowiednia kompozycja chudych produktów oraz warzyw i owoców  pozwoli uzyskać takie efekty. Dzięki skomponowanej przez nas diecie będziesz zdrowy a przy tym twoja sylwetka będzie wyglądała świetnie. 

Dieta 2000 kcal

Jest skierowana do osób, których problem nadwagi nie dotyczy lub też po prostu lubią zdrowo zjeść, lecz nie mają czasu na przygotowywanie 5 zdrowych posiłków dziennie. Jest to również dobra opcja dla aktywnych mężczyzn, którzy łączą życie zawodowe z treningiem siłowym. Atutem takiej diety jest regulacja procesów metabolicznych, dzięki czemu organizm dobrze funkcjonuje.

Dzisiaj polecamy:


Zestaw dnia

+ dodatki (ziemniaki, surówka)

cena zestawu: 15 zł

Dodatkowe propozycjePyzy
z soczewicą i mięsem
cena: 9.00 zł